Funny sport

Ostatní hřištěKompletní informace

Badminton

Firma FUNNY SPORT nabízí kompletní dodávku a montáž badmintonového kurtu dle přání zákazníka (rozměr, barva, lajnování, instalace).

Pro badmintonovou hru nabízíme zřízení hřišťové plochy prakticky na všech standardních podkladech v tělocvičnách a halách. (parkety, palubovky, umělé hrací povrchy, speciální badmintonový povrch BAD-T)

Rozměry hřiště: singl kurt 13,40 x 5,18 m
debl kurt 13,40 x 6,10 m

Materiálové provedení ze sportovní podlahoviny s měkkým nášlapem určené speciálně pro badminton. Konstrukce běhounů je provedena z lehčeného plastiku s ochranou krycí vrstvou a strukturovaným desénem. Tvarová stálost zajištěna vloženou síťovinou ze skelné tkaniny. Tloušťka podlahoviny 4 mm, barevné provedení.

Lajnování kurtu provedeno protismykovou PUR barvou s opáskováním, š=4cm, barva dle přání zákazníka (doporučená modrá, žlutá, zelená, bílá).

Hokejbalová hřiště

Firma Funny Sport dodává a montuje hokejbalová hřiště pro rekreační i závodní sport v rozměrech dle přání zákazníka.První realizací předpisového hokejbalového hřiště pro ČMSHb byl centrální hokejbalový stadion v Praze na Palmovce vybudovaný v roce 1994.

Souhrnné hodnocení:

Provedená hřiště odpovídají svým technickým a konstrukčním řešením pravidlům Českomoravského svazu hokejbalu.
Dispoziční řešení hřišť a mantinelového systému vyhovuje provozním a soutěžním požadavkům hokejbalu.
Uvedená hřiště jsou schválena Českomoravským svazem hokejbalu pro závodní provoz včetně ligové soutěže.

Konstrukce jsou provedeny v zinku, opláštění z plastů nebo barevně fóliovaných vodovzdorných překližek. Madla jsou specielně tvarovány s ohledem na bezpečnost v obloucích. Celá konstrukce je maximálně robustní s dlouhou životností, přes 18 let.

obr3.jpgobr5.jpgobr2.jpgobr7.jpgobr1.jpgobr8.jpgobr4.jpgobr6.jpgobr9.jpg