Funny sport

Víceúčelová hřiště pro 12 druhů sportů

Sportovně technická provedení hřišť umožňují provozovat 12 druhů sportů: 
házenou, tenis, fotbal, badminton, nohejbal, košíkovou, volejbal, hokej, hokejbal, golf, florball, streetball v celoročním provozu vč. možnosti zaledování hrací plochy dle výběru sportovního povrchu.

V rámci mezinárodního veletrhu URBIS´97 nám byla za tyto hřiště udělena I. cena od Svazu měst a obcí ČR a časopisu Moderní obec. Z hlediska bezpečnosti provozu vyhovuje hřiště ČSN 1176.

osvedceni moderni obec

Víceúčelové hřiště pro 12 druhů sportů

Víceúčelová hřiště pro 12 druhů sportů mají buď standardní rozměry viz.půdorysy a nebo jsou proveditelná na jakýkoliv rozměr dle zadání uživatele. Konstrukce jsou robustní s dlouhou životností. Ocelové konstrukce jsou v zinku, mantinelové plochy z plastu a nebo barevně foliovaných vodovzdorných překližek. Vše je v materiálu a výběru pro životnost 10 a více let.

Projekční činnost:

Pro každé zvolené provedení a jiné varianty nabízíme kompletní vypracování projektové dokumentace v požadovaném rozsahu. Vycházíme z dlouholeté zkušenosti z přípravy a realizace sportovních staveb.

obr1.jpgVceelov hit pro 12 druh sport pod stechou 1.jpgVceelov hit pro 12 druh sport pod stechou 2.jpgViceelov hit s naznaenou brankou.jpgobr3.jpgobr2.jpg